Máme double v seriálu MČR Dogmaraton!!!

Ovládli jsme seriál MČR

3.12.2022 na posledním závodě sezóny Beskydský Winter Dog Race, proběhlo vyhlášení vítězů seriálu MČR v dogmaratonu. Jsme hrdí na naše členy, kteří se letošního seriálu zúčastnili. Mistry ČR se stali naši závodníci Jiří Benda s Albim a Lenka Chmelařová s Bonie!!! Samozřejmě aby toho nebylo málo, tak jsme v ženské kategorii brali i stříbro zásluhou Kateřiny Radvanské s Edith Yabalute a pro 10. Místo si doběhla Hana Jurajdová s Corrym, kteří startovali na pouhých dvou závodech, ale jeden vyhráli a na druhém brali bronz. 31. Místo obsadili vzhledem k účasti jen v jednom závodě Kamila Byrtusová a Exclusive Gitaron. V mužské kategorii si pro 7. Místo doklusali Ondřej Kryl a Thor, kteří letos chyběli jen na jedné zastávce seriálu. Marek Fukala s Lokim si dali letos jen jeden delší závod, kde brali bramboru a stačilo to v součtu na 21. místo. Přestože Zbyněk Elingr ze zdravotních důvodů nemohl závodit se svou Bestií, tak si na jeden závod půjčil psa, do tabulky zapsal 9 bodů a stačilo to na celkové 31. místo v seriálu. Všem moc gratulujeme a už se těšíme na další ročník.